Sabit Ses Hizmeti ve Telsam Plus Çağrı Merkezi için tek merkezden destek alabilirsiniz. Ücretsiz güncellemelerimizden faydalanabilirsiniz. Sektörünüzde ihtiyaç duyulan en yeni özelliklere sahip Telsam Plus Çağrı Merkezi yazılımına sahip olabilirsiniz.

Telsam Plus Çağrı Merkezi kullanımı için herhangi bir donanım satın almanıza gerek yoktur. Telsam Telekomünikasyon tarafından sizlere özel tahsis edilecek bulut sunucu üzerinden hizmeti kullanmaya başlayabilirsiniz.

Telsam Plus Bulut Çağrı Merkezi Anket Modülü ekstra bir ücret yada lisans gerektirmeden kullanılabilir.

Telsam Plus Çağrı Merkezi Ses kayıtları ekstra bir ücret veya lisansa tabii değildir. Ses kayıtlarınıza ekstra bir ücret ödemeden sistem üzerinden erişebilirsiniz.

Telsam Plus Çağrı Merkezi kullanımı için IP Telefon satın alma zorunluluğu bulunmamaktadır. Telsam Telekomünikasyon tarafından üretilmiş olan My Telefon (Windows Phone) aracılığı ile bilgisayarınız ve internetinizin olduğu her yerden müşterilerinize destek verebilirsiniz.

Telsam Plus Çağrı Merkezi CRM programları ile entegre çalışmaktadır. Kullanmakta olduğunuz CRM Programı markası ile müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Telsam Telekomünikasyon aynı zamansa BTK tarafından lisanslı Ses Operatörüdür. Çağrı Merkezi ve Sabit Ses Hizmeti firmamızdan sağlanmaktadır.